Oldal frissítése

Kérdések és válaszok: DOLU Gyermek WC

Ezen az oldalon találod a(z) DOLU Gyermek WC témával kapcsolatban feltett leggyakoribb kérdéseket (amelyre GYIK-ként is szokás hivatkozni). Ha fontolgatod egy DOLU Gyermek WC vásárlását, elolvashatod az alábbi hozzászólásokat vagy felteheted saját kérdéseidet is a(z) DOLU Gyermek WC fórumon. A kérdésekre képzett szakembereink válaszolnak.
DOLU Gyermek WC - Bili
DOLU Gyermek WC
Szállításra kész > 10 db
8 890 Ft
Kosárba
Olcsó változatok Kiegészítők Tanácsok és útmutatók 7 Vélemények 20
Fiús színben kapható? Zöld, kék esetleg?
Üdvözlöm engem az ülőrész hossza és szélessége érdekelne köszönöm
Jó Napot! Elromlott a zenélő része a wc-nek külön meglehet vásárolni hozzá?
Üdvözlöm! Azt szeretném kérdezni hogy az ülőke magassága hány cm?
Szeretném megkerdezni, hogy az elem tartozéka a WC-nek vagy külön kell vásárolni. Válaszukat köszönöm. Tisztelettel Fülöpne
4 éves kisunokámnak szeretném ezt a gyermek wc. A Csabika 17 kg és 1m magas. Nem lesz- e egy kicsit magas neki ez a fajta wc? Sajnos ő még nem szobatiszta. Köszönettel Németné
Én 18 éves elmúltam , én is használhatom???

Az Ön adatainak védelme fontos számunkra

Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.

További információ
Értem Részletes beállítások Elutasít mindent
P-DC1-WEB15