Oldal frissítése

Kérdések és válaszok: Brita Maxtra Plus 4 Pack

Ezen az oldalon találod a(z) Brita Maxtra Plus 4 Pack témával kapcsolatban feltett leggyakoribb kérdéseket (amelyre GYIK-ként is szokás hivatkozni). Ha fontolgatod egy Brita Maxtra Plus 4 Pack vásárlását, elolvashatod az alábbi hozzászólásokat vagy felteheted saját kérdéseidet is a(z) Brita Maxtra Plus 4 Pack fórumon. A kérdésekre képzett szakembereink válaszolnak.
Brita Maxtra Plus 4 Pack - Vízszűrő betét
Brita Maxtra Plus 4 Pack
Megszűnt
Kiegészítők Tanácsok és útmutatók 2 Vélemények 37
Azt szeretném kérdezni hogy egy szürő mennyi vizet tud kiszürni.a brita kancsohoz értem.Ugyanis elromlott a tetején lévő mutató,de ha újat veszek az kb.11.000.ft
Üdv. Rendelkezem egy Brita Maxtra vízszűrő kancsóval, amelynek most volt esedékes a szűrőjét cserélnem. Ez meg is történt, azonban a környezetvédelmet szem előtt tartva, szeretném a használt szűrőt nem csak egyszerűen kidobni. Több forrásból (például itt is) úgy értesültem, hogy a forgalmazókhoz visszajuttatva, ők újra tudják hasznosítani. Azonban sehol nincs információ arról, hogyan tudom Én eljutattni a szűrőt a forgalmazókhoz. Ebben kérnék segítséget, útmutatást! A választ előre is köszönöm! Egy elégedett, tiszta vizet fogyasztó személy

Az Ön adatainak védelme fontos számunkra

Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.

További információ
Értem Részletes beállítások Elutasít mindent
P-DC1-WEB15