Enermax Triathlor ETA450AWT 450W
Alternatívák megjelenítése
Kiegészítők a termékhez
Nincs megfelelő alternatíva?
Válassz teljes kínálatunkból
Paraméterek
Teljesítmény és formátum
Teljesítmény 450 W
Formátum ATX
Felszerelés
Funkciók és tulajdonságok Levehető kábelek, Aktív PFC, Power switch
Hatékonyság
Tanúsítvány 80 PLUS Bronze
Hatékonyság 88 %
Csatlakozók
Konnektorok ATX 24pin
PCI express 8-pin csatlakozók száma 2db
SATA 15-pin csatlakozók száma 5db
Molex FDD 4-pin csatlakozók száma 4db
Molex FDD 4-pin csatlakozók száma 1db
Hűtőrendszer
Ventilátor mérete 120 mm
Méret
Szélesség 150 mm (15 cm)
Magasság 86 mm (8,6 cm)
Mélység 140 mm (14 cm)
Kód:  UD969t3
Összefüggő kategóriák
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Enermax Triathlor ETA450AWT 450W
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Enermax Triathlor ETA450AWT 450W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Enermax Triathlor ETA450AWT 450W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Enermax Triathlor ETA450AWT 450W