Enermax 500W NAXN ENP500AGT
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 500 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Active PFC, Thermal speed control, Power switch
Efficiency
Performance 83 %
Connectors
Connectors ATX 24pin, CPU 8pin / 4+4pin
Number of PCI express 8-pin 1pc(s)
Number of PCI express 6-pin 1pc(s)
Number of serial ATA 15-pin 5pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 4pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 140 mm (14 cm)
Code:  UD969n2b
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Enermax NAXN ENP500AGT 500W
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Enermax NAXN ENP500AGT 500W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Enermax NAXN ENP500AGT 500W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Enermax NAXN ENP500AGT 500W