Adalékanyagok
Az összes ennyiből: 136
STP Dízel injektortisztító - 200 ml
2 390 Ft
11 950 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék dízelhez - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, befecskendező tisztító, duguláselhárító, űrtartalma 200 ml, elégséges max. 45 l-hez
STP Benzin injektortisztító - 200 ml
3 190 Ft
15 950 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék benzinhez - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, befecskendező tisztító, duguláselhárító, űrtartalma 200 ml, elégséges max. 60 l-hez
STP Részecskeszűrő tisztító - dízel 200 ml
3 060 Ft
15 300 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék dízelhez - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, üzemanyagrendszer tisztító, duguláselhárító, űrtartalma 200 ml, elégséges max. 60 l-hez
SONAX Gumikezelő Fagyálló
2 390 Ft
132 780 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Tisztító - megakadályozza a gumitömítések odafagyását az ajtókhoz, ablakokhoz, csomagtartóhoz
LIQUI MOLY AdBlue®, 100 ml
3 590 Ft
35 900 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék AdBlue-hoz - alkalmas személygépkocsik és tehergépkocsik hoz, duguláselhárító, űrtartalma 100 ml, elégséges max. 12 l-hez
STP Benzinadalék - 200 ml
2 490 Ft
12 450 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék benzinhez - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, üzemanyagrendszer tisztító, duguláselhárító, űrtartalma 200 ml, elégséges max. 60 l-hez
STP Dízel adalék - 200 ml
2 890 Ft
14 450 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék dízelhez - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, üzemanyagrendszer tisztító, duguláselhárító, űrtartalma 200 ml, elégséges max. 60 l-hez
MOTUL Diesel System Clean Auto, 300 ml
4 390 Ft
14 630 Ft/l
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék dízelhez - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, befecskendező tisztító, üzemanyagrendszer tisztító és DPF tisztító, duguláselhárító, űrtartalma 300 ml,...
STP Téli dízel dermedésgátló adalék - 200 ml
2 990 Ft
14 950 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék dízelhez - téli szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, űrtartalma 200 ml, elégséges max. 100 l-hez
SONAX oktánszám-növelő adalék 250 ml
3 890 Ft
15 560 Ft/l
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék benzinhez - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, motortisztító, növeli az oktánszámot, űrtartalma 250 ml, elégséges max. 60 l-hez
Metabond DPFCC 250 ml
5 390 Ft
21 560 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
DPF tisztító - a részecskeszűrő regenerálásához, meghosszabbítja a szűrő élettartamát, biztosítja a teljes és gyors regenerálódást, kiküszöböli az energiaveszteségeket, az adalékos...
K2 DPF 50 ml - DPF regeneráló üzemanyag-adalék
1 890 Ft
37 800 Ft/l
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék dízelhez - DPF tisztító, űrtartalma 50 ml, elégséges max. 60 l-hez
Den Braven TECTANE karburátor tisztító, 400 ml
2 820 Ft
7 050 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Tisztító - a karburátor egyes részeinek vagy egészének tökéletes tisztításához, használható a fojtószelepek és a szelepek tisztítására üresjárat esetén
SONAX Injektor- és Karburátortisztító, 250ml
3 690 Ft
14 760 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék benzinhez - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, fojtószelep és karburátor tisztító, duguláselhárító, űrtartalma 250 ml, elégséges max. 60 l-hez
VIF Super benzin adalék 500 ml
4 190 Ft
8 380 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék benzinhez - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, üzemanyagrendszer tisztító, űrtartalma 500 ml, elégséges max. 500 l-hez
VIF Super diesel adalék nyári 500 ml
4 900 Ft
9 800 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék dízelhez - nyári szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, befecskendező tisztító, karbonlerakódás eltávolító és motortisztító, csökkenti a súrlódást, űrtartalma 500 ml,...
K2 Benzin adalék E10, 50 ml
1 390 Ft
27 800 Ft/l
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék benzinhez - alkalmas személygépkocsik és motorkerékpár hoz, üzemanyagrendszer tisztító, növeli az oktánszámot, űrtartalma 50 ml, elégséges max. 60 l-hez
SONAX üzemanyagrendszer tisztító benzines, 250 ml
3 890 Ft
15 560 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék benzinhez - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, üzemanyagrendszer tisztító, duguláselhárító, űrtartalma 250 ml, elégséges max. 50 l-hez
K2 BLUE+ kristályosodásgátló AdBlue adalék, 50 ml
2 890 Ft
57 800 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék AdBlue-hoz - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsik és tehergépkocsik hoz, befecskendező tisztító és katalizátor és lambdaszonda tisztító, duguláselhárító,...
COYOTE hűtő tömítő folyadék, 250 ml
2 200 Ft
8 800 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Készítmény - kisebb szivárgások tömítésére hűtő- és fűtőrendszerekben, megakadályozza a hűtőfolyadék szivárgását, nem tömíti el a csöveket és a szelepeket, térfogat 250 ml
Metabond Diesel DETOX, 250 ml
12 590 Ft
50 360 Ft/l
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék dízelhez - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsikhoz, befecskendező tisztító, katalizátor és lambdaszonda tisztító és üzemanyagrendszer tisztító, alkalmas kézi és...
METABOND CL motortisztító 250 ml
6 490 Ft
25 960 Ft/l
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék olajhoz - alkalmas személygépkocsikhoz, motoröblítő olaj és motortisztító, alkalmas LPG motorokhoz, duguláselhárító, űrtartalma 250 ml, elégséges max. 15 l-hez
Metaltec 1 adalék, 4 l
140 710 Ft
35 180 Ft/l
Raktáron 3 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék - olajba, téli és nyári szezonra, súrlódás csökkentése, űrtartalom 4000 ml
Metabond Petrol DETOX, 250 ml
12 190 Ft
48 760 Ft/l
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Adalék benzinhez - téli és nyári szezonra, alkalmas személygépkocsik és motorkerékpár hoz, befecskendező tisztító, katalizátor és lambdaszonda tisztító és üzemanyagrendszer...
A Adalékanyagok kategóriában összesen 136 termék közül válogathatsz online boltunkban. Rendelésedet hétköznapokon 2 napon belül házhoz szállítjuk. A Budapest több pontján elérhető AlzaBoxokból már másnap felveheted a rendelésed, de ellátogathatsz áruházunkba is.
Folytatás