ASUS ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI

Nincs megfelelő alternatíva?
Válassz teljes kínálatunkból
ASUS ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI

A minőségi ASUS számítógép alaplap Intel Z790 chipsetre épül és a CPU fogadására Intel 1700 foglalat szolgál. Szabvány szerinti része egy hangkártya is, ami 7.1 csatornát képes vezérelni. Az alaplap beépítéséhez ATX formátumú számítógépházat kell beszerezni. A méretesebb alaplapok közé tartozik, ideális erős gamer PC-khez, amelyek jelentős számú kártyával vannak felszerelve.
ASUS ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI - fontosabb jellemzők
- Intel 1700 foglalattal, valamint Intel Z790 chipsettel látták el
- A kiváló minőségű ASUS ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI kategóriája: ATX
- Beépített hangkártya 7.1 csatornához
- DIMM kivitelű DDR5 memóriákhoz
- 4 × memóriamodult támogat, Dual-channel csatlakozással
- RAID vezérlő segít az adatok biztonságosabb mentésében


A remek ASUS ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI alaplap csatlakoztathatósága
A rendkívül fontos RAM számára a jó minőségű ASUS alaplap mindösszesen 4 slotnak ad helyet. DIMM DDR5 típusú rendszermemória illeszkedik bele. Dual-channel konfigurációban lehet bekötni. Ez a modell a legfeljebb 7800 MHz frekvenciára képes modulokkal kompatibilis. A RAID vezérlő sem hiányozhat az adatbiztonság érdekében független lemezek bevonásával.
A minőségi ASUS ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI és csatlakozói
A kiváló minőségű PC alaplap 2 GPU-t támogat PCI Express 16x sloton keresztül. A belső interfészek között található továbbá 4 db M.2 is. Az USB csatlakozókat 2 × USB 2.0, 2 × USB 3.0 (3.1 gen1) és 3 × nagysebességű USB 3.1 (3.1 gen2) képviseli. A felszereltség sarkalatos része a Thunderbolt.

Mi mindenre képes a remek ASUS ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI alaplap?
- Integrált ROG SupremeFX 7,1 hangkártyát tudhat magáénak
- Vonzó funkció még: RAID vezérlő
- A PC alaplap külső csatlakozói: DisplayPort, HDMI, RJ-45 (LAN) 2,5Gbps, USB 2,0, USB 3,2 Gen 1, USB 3,2 Gen 2, USB 3,2 Gen 2x2 és Wifi kártya
- Belső interfészek: ARGB LED Header, Serial-ATA-III, Thunderbolt header, USB 2,0 header, USB 3,2 Gen 1 header, USB 3,2 Gen 2x2 header, M,2 PCIe 4,0, PCIe 5,0 x16, PCIe 4,0 x16 és PCIe 3,0 x1
- Az operációs memória maximális támogatott frekvenciája: 7800 MHz
- SATA III: 4 ×

Paraméterek
Foglalat és lapkakészlet
Formátum & funkciók
Rendszermemória
Haladó paraméterek
Csatlakozók
Sorozat
Kompatibilitás
| Kód: | ACz790rhgw |
| Linkek: | Gyártó honlapja: |
| Információ a gyártóról |
ASUSTek COMPUTER INC. 1F.,No.15, Lide Rd., Beitou Dist., Taipei City 112 Tel: +886-2-2894-3447 Tel: +886-2-2890-7798 https://gr.asus.com/ProductSafety ASUS COMPUTER GmbH Harkortstrasse 21-23 40880 Ratingen Germany, Europe Email: [email protected] ASUS Magyarország Kft., 1075 Budapest Wesselényi u. 16., [email protected], +36 1 505 4561, https://eu-rma.asus.com/hu/info/contact?utm_source=chatgpt.com Az ASUS a tajvani gazdaság növekedésének szimbóluma. A cég kezdete 1989. április 2-ig nyúlik vissza, amikor az alaplapok kis gyártójaként néhány alkalmazottal kezdte munkáját. Ma az Asus világszerte több mint 12500 alkalmazottat foglalkoztat.
Az ASUS termékei az információtechnológiai piac minden szektorában megtalálhatók. A cég asztali számítógépekre, laptopokra, telefonokra, optikai meghajtókra és komponensekre összpontosít. Az alaplapok gyártásánál a cég ma már meghatározó szereplő, megdöbbentő 40%-os piaci részesedéssel.
|