ASUS AF120A2R-SI 120mm ARGB
Specifications
Backlight
Backlight colour ARGB
Fan speed
Maximum speed 1,400 RPM
Maximum loudness 25.5 dB
Airflow 40.5 CFM (68.81 m3/h)
Speeds control Automatic speed control
Fan diameter 120 mm
Technical specification
Cooling By air
Bearing Type Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Dimensions
Fan size 120 × 120 mm
Depth 25 mm
Pack
Number of fans per pack 1 pc(s)
Connectors
Power connector 3pin
Code:  ACaf120a2r
Warranty: 60 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si ASUS AF120A2R-SI 120mm ARGB
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si ASUS AF120A2R-SI 120 mm ARGB
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte ASUS AF120A2R-SI 120 mm ARGB Lüfter
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte ASUS AF120A2R-SI 120 mm ARGB Lüfter