AlzaPlus+ akció - Arckrémek érzékeny bőrre
Parádés kedvezmények karnyújtásnyira: csak aktív AlzaPlus+ tagságra. 🤩
- A kampány 2026. 09. 22. 00:01 órától 2026. 10. 04. 23:59 óráig tart („Kampány”).
-
A részletekért kérjük, hogy figyelmesen olvasd el a Kampány „Általános feltételei”-t, melyeket ide kattintva találod.
Az összes ennyiből: 63
NIVEA Soft Daily UV SPF 15 100 ml
2 190 Ft
2 190 Ft/100 ml
Raktáron 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, zsíros, normál, száraz és érett bőrre ajánlott, tápláló, bőrnyugtató és bőrpuhító, 0+ korosztály számára - 2 190 Ft/100 ml
NIVEA Essential hidratáló nappali krém SPF 30 50 ml
2 690 Ft
5 380 Ft/100 ml
Raktáron 3 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, normál, száraz és érett bőrre ajánlott, vegán kozmetikum, hidratáló, tápláló és regeneráló, 12+ korosztály számára - 5 380 Ft/100 ml
WELEDA Sensitive Light arckrém, 30 ml
6 070 Ft
20 230 Ft/100 ml
Raktáron 3 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, zsíros, normál és kombinált bőrre ajánlott, vegán kozmetikum, hidratáló, tápláló és bőrnyugtató - 20 230 Ft/100 ml
LANCÔME Absolue Longevity Soft Cream 30 ml
47 490 Ft
158 300 Ft/100 ml
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, normál, kombinált és száraz bőrre ajánlott, luxus kozmetikum, regeneráló és feszesítő (lifting), 18+ korosztály számára - 158 300 Ft/100 ml
NIVEA Men Sensitive 100 ml
4 090 Ft
4 090 Ft/100 ml
Raktáron 2 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny bőrre ajánlott, hidratáló - 4 090 Ft/100 ml
YVES ROCHER Éjszakai regeneráló krém, 50 ml
18 590 Ft
37 180 Ft/100 ml
Raktáron 2 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, zsíros, normál, kombinált, száraz és érett bőrre ajánlott, vegán kozmetikum, tápláló, regeneráló és feszesítő (lifting) - 37 180 Ft/100 ml
LOBEY mattító krém zsíros és kombinált bőrre, 50 ml
12 490 Ft
24 980 Ft/100 ml
Raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny bőrre ajánlott, mattító - 24 980 Ft/100 ml
LOBEY krém pattanásos és problémás bőrre, 50 ml
10 770 Ft
21 540 Ft/100 ml
Raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny bőrre ajánlott, bőrnyugtató - 21 540 Ft/100 ml
ELEMIS Superfood Midnight Facial Cream 50 ml
22 990 Ft
45 980 Ft/100 ml
Raktáron 3 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, zsíros, normál, kombinált és száraz bőrre ajánlott, hidratáló, tápláló és világosító - 45 980 Ft/100 ml
ELEMIS Pro-Collagen Night Cream 50 ml
55 570 Ft
111 140 Ft/100 ml
Raktáron 1 db
Arckrém - érzékeny, zsíros, normál, kombinált, száraz és érett bőrre ajánlott, hidratáló, 30+ korosztály számára - 111 140 Ft/100 ml
ELEMIS Pro-Collagen Morning Matrix Cream 50 ml
65 150 Ft
130 300 Ft/100 ml
Raktáron 2 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, zsíros, normál, kombinált, száraz és érett bőrre ajánlott, hidratáló, 30+ korosztály számára - 130 300 Ft/100 ml
ELEMIS Pro-Collagen Rose Marine Cream 50 ml
47 520 Ft
95 040 Ft/100 ml
Raktáron 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, zsíros, normál, kombinált, száraz és érett bőrre ajánlott, hidratáló és világosító, 25+ korosztály számára - 95 040 Ft/100 ml
ELEMIS Pro-Collagen Overnight Matrix Cream 50 ml
80 490 Ft
160 980 Ft/100 ml
Raktáron 1 db
Arckrém - érzékeny, zsíros, normál, kombinált, száraz és érett bőrre ajánlott, hidratáló, 30+ korosztály számára - 160 980 Ft/100 ml
ELEMIS Superfood Day Cream 50 ml
24 520 Ft
49 040 Ft/100 ml
Raktáron > 5 db
Arckrém - érzékeny, zsíros, normál, kombinált és száraz bőrre ajánlott, vegán kozmetikum, hidratáló, tápláló és világosító - 49 040 Ft/100 ml
ELEMIS Pro-Collagen Marine Cream 50 ml
47 520 Ft
95 040 Ft/100 ml
Raktáron 2 db
Arckrém - érzékeny, zsíros, normál, kombinált, száraz és érett bőrre ajánlott, hidratáló, 30+ korosztály számára - 95 040 Ft/100 ml
LANCÔME Absolue Longevity Soft Cream 60 ml Refill
Leárazás -14 %
53 990 Ft
63 190 Ft
89 980 Ft/100 ml
Raktáron 4 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, normál, kombinált és száraz bőrre ajánlott, luxus kozmetikum, regeneráló és feszesítő (lifting), 18+ korosztály számára - 89 980 Ft/100 ml
NIVEA Q10 Advanced ránctalanító arckrém, 50 ml
5 690 Ft
11 380 Ft/100 ml
Raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, kombinált, száraz és érett bőrre ajánlott, hidratáló és világosító, 20+ korosztály számára - 11 380 Ft/100 ml
LOBEY atópiás Bőrápoló krém 50 ml
11 290 Ft
22 580 Ft/100 ml
Raktáron 2 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny és száraz bőrre ajánlott, vegán kozmetikum, hidratáló, tápláló, bőrnyugtató és regeneráló - 22 580 Ft/100 ml
LANCÔME Absolue Longevity Soft Cream 60 ml
121 390 Ft
202 320 Ft/100 ml
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, normál, kombinált és száraz bőrre ajánlott, luxus kozmetikum, regeneráló és feszesítő (lifting), 18+ korosztály számára - 202 320 Ft/100 ml
LOBEY Tápláló krém száraz és érzékeny bőrre, 50 ml
12 290 Ft
24 580 Ft/100 ml
Raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny és száraz bőrre ajánlott, hidratáló, tápláló és regeneráló - 24 580 Ft/100 ml
HEIMISH Matcha Biome Oil-Free Calming Gel Moisturizer 100 ml
Szuper ár
5 590 Ft
5 590 Ft/100 ml
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, zsíros és száraz bőrre ajánlott, koreai, bőrnyugtató, világosító és antioxidáns - 5 590 Ft/100 ml
GOSH Skin Care Bright Eyes, 15 ml
7 090 Ft
47 270 Ft/100 ml
Raktáron 2 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arckrém - érzékeny, normál, kombinált és érett bőrre ajánlott, világosító, 20+ korosztály számára - 47 270 Ft/100 ml
GOSH Skin Care Energizing Gel, 50 ml
6 490 Ft
12 980 Ft/100 ml
Raktáron 3 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Arcápoló gél - érzékeny, normál, kombinált és érett bőrre ajánlott, 20+ korosztály számára - 12 980 Ft/100 ml
BULLDOG Sensitive Moisturizer 100 ml
Szuper ár
3 280 Ft
3 280 Ft/100 ml
Pillanatnyilag nem elérhető
Arckrém - érzékeny és száraz bőrre ajánlott, hidratáló, tápláló és bőrnyugtató, minden korosztály számára - 3 280 Ft/100 ml
