Healthy Treats
Healthy Treats – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.hu.
Continue
All from 19
Our brand
Bery Jones Roasted chilli corn 500 g
Great price
1,890 Ft
3,780 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - intense delicious taste and great crunch, provides the body with quick and easily available energy, in an eco-friendly resealable package, weight 500 g - 3,780 Ft/1 kg
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g
Great price
1,890 Ft
3,780 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - roasted corn with BBQ flavour, 500g pack in resealable packaging - 3,780 Ft/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Pretzels 500g
Great price
4,490 Ft
8,980 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crispy pretzels covered in dark chocolate, balanced combination of salty and intensely chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
Bery Jones Roasted corn with honey 500 g
Great price
1,890 Ft
3,780 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - intense delicious flavour and great crunch, unique combination of honey and mustard, provides the body with quick and easily accessible energy, in eco-friendly resealable...
Bery Jones Salted Caramel Pretzels 500g
Great price
5,290 Ft
10,580 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crunchy pretzels covered in salted caramel, original combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift,...
Bery Jones Milk chocolate covered pretzels 500g
Great price
4,490 Ft
8,980 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crispy pretzels covered in milk chocolate, balanced combination of salty and delicate chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
Bery Jones White Chocolate Pretzels 500g
Great price
4,490 Ft
8,980 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pretzels - crispy pretzels covered in fine white chocolate, a combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift,...
Bery Jones Mixed vegetable chips 100g
Great price
2,390 Ft
23,900 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products (all types of nuts), 373 kcal per 100 g, weight 100 g - 23,900 Ft/1 kg
Mixit Crunchy pocket cheese - Irish cheddar & onion 20 g
1,090 Ft
54,500 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crispy Cheese - 38 g protein per 100 g, weight 20 g, 578 kcal per 100 g - 110 Ft/pcs - from 54,500 Ft/1 kg
Bery Jones Vegetable chips with wasabi flavour 100g
Great price
2,390 Ft
23,900 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - allergens: mustard and mustard products, milk and milk products, groundnuts (peanuts) and peanut products, nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans...
Mixit Crunchy pocket cheese - Irish cheddar & chilli 20 g
1,090 Ft
54,500 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crispy Cheese - 39 g protein per 100 g, weight 20 g, 573 kcal per 100 g - 110 Ft/pcs - from 54,500 Ft/1 kg
Mixit Crunchy corn - Salty in the pocket 40 g
890 Ft
22,250 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 550 kcal per 100 g, weight 40 g - 89 Ft/pcs - from 22,250 Ft/1 kg
Mixit Crunchy corn - Tomatoes & basil for pocket 40 g
890 Ft
22,250 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 550 kcal per 100 g, weight 40 g - 89 Ft/pcs - from 22,250 Ft/1 kg
Mixit Crunchy corn - Cheddar for pocket 40 g
890 Ft
22,250 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 540 kcal per 100 g, weight 40 g - 89 Ft/pcs - from 22,250 Ft/1 kg
Mixit Crunchy corn - Peri Peri & Cayenne pepper for pocket 40 g
890 Ft
22,250 Ft/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 550 kcal per 100 g, weight 40 g - 89 Ft/pcs - from 22,250 Ft/1 kg
Bery Jones Fruit chips apple with cinnamon 100g
Great price
2,390 Ft
23,900 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - without artificial additives, lactose free, gluten free, no added sugar and vegan, allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products...
Bery Jones Chocolate covered pretzels 500g
Great price
5,290 Ft
10,580 Ft/kg
Currently Unavailable
Pretzels - four types of chocolate toppings, balanced combination of sweet and salty, ideal as a quick snack, sweet treat with coffee or party accessory, practical resealable...
Mixit Crunchy cheese for pocket - Irish cheddar 20 g
990 Ft
49,500 Ft/kg
Currently Unavailable
Crispy Cheese - 40 g protein per 100 g, weight 20 g, 595 kcal per 100 g - 99 Ft/pcs - from 49,500 Ft/1 kg
Bery Jones Fruit chips 100g
Great price
2,390 Ft
23,900 Ft/kg
Currently Unavailable
Healthy Crisps - allergens: nuts and nut products (all types of nuts), 307 kcal per 100 g, weight 100 g - 23,900 Ft/1 kg
In the category Healthy Treats on Alza.hu, we currently have a total of 19 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Zdravé mlsání
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zdravé snacky