Richter Czech RV.ELIPS.PL.40
Quantity discount
Discount already from 2 pcs, up to 15%
You Save
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Keyless lock, Two-point protection
Body material Brass
Dimensions
Saddle diameter 6.1 mm
Saddle width 21 mm
Saddle height 53 mm
Body width 40 mm
Body depth 14 mm
Body height 92 mm