Questions and answers: Philips FY2401/30
Philips FY2401/30 - Air Humidifier Filter
Philips FY2401/30
In stock 4 pcs
Add to Cart
Help and manuals 2 Reviews 5
Nem a szűrő dobozának, hanem a torusz alaku szuro igazi merete érdekel. Nekem olyan kell, ami kompatibilis a HU4813 keszulekkel azaz a palast kb 120 mm henger sugar kb 100 mm vastagsag 30 mm