Toothpastes
Toothpastes – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.hu.
Continue
All from 418
BEN&ANNA White Fluoride 100 ml
2,190 Ft
21,900 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, volume 100 ml - 21,900 Ft/1 l
ELMEX Anti-Caries Professional Junior 3×75ml
4,690 Ft
20,840 Ft/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 1,560 Ft/ks - from 20,840 Ft/1 l
SIGNAL Family Care Daily white 125 ml
890 Ft
7,120 Ft/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, volume 125 ml - 7,120 Ft/1 l
GUM Junior Monster Strawberry (6-12 years) 50 ml
Great price
1,290 Ft
25,800 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, fruit flavour, volume 50 ml - 25,800 Ft/1 l
PASTA DEL CAPITANO Antitarta 75 ml
1,090 Ft
14,530 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - sulfate-free, cavity protection, with fluoride, volume 75 ml - 14,530 Ft/1 l
Jack N' Jill Natural Toothpaste Organic BLUEBERRY 50g
1,990 Ft
39,800 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, children's, cavity protection, fruit flavour, volume 50 ml - 39,800 Ft/1 l
COLGATE Kids First Smiles 0-5 years 50 ml
990 Ft
19,800 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, cavity protection, with fluoride, fruit flavour, volume 50 ml - 19,800 Ft/1 l
Herbadent Original Herbal Gum Gel 25 g
3,720 Ft
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gum Gel - calms the gums, cares for sensitive teeth, suitable for inflammatory manifestations and beginning of paradentosis, suitable for pregnant women and children
Signal Microgranules toothpaste 75ml
890 Ft
11,870 Ft/l
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, with fluoride, volume 75 ml - 11,870 Ft/1 l
VUSSEN C Korean Cavity Care anti-cavity toothpaste 120 g
3,890 Ft
32,420 Ft/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - with fluoride, mentol flavour, volume 120 ml - 32,420 Ft/1 l
PASTA DEL CAPITANO Charcoal 75 ml
1,890 Ft
25,200 Ft/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, sulfate-free, volume 75 ml - 25,200 Ft/1 l
BEN&ANNA Sensitive 100 ml
2,190 Ft
21,900 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, fluoride-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, herbal flavour, volume 100 ml - 21,900 Ft/1 l
SIGNAL White System Active Charcoal 75 ml
790 Ft
10,530 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, volume 75 ml - 10,530 Ft/1 l
Jack N' Jill Natural Toothpaste Organic BANANA 50g
from
1,790 Ft
39,800 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, children's, cavity protection, vegan, fruit flavour, volume 50 ml - from 39,800 Ft/1 l
Jack N' Jill Natural Toothpaste Organic STRAWBERRY 50g
2,190 Ft
43,800 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, children's, cavity protection, vegan, fruit flavour, volume 50 ml - 43,800 Ft/1 l
SIGNAL Family Care Herbal Fresh 75 ml
690 Ft
9,200 Ft/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, volume 75 ml - 9,200 Ft/1 l
CURASEPT Biosmalto Baby-Kid fluoride-free baby to 6 years Strawberry 50 ml
2,690 Ft
53,800 Ft/l
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 50 ml - 53,800 Ft/1 l
"Parodontax Fluoride with flouride for bleeding gums 75ml
"
Discounted -6 %
1,490 Ft
1,590 Ft
19,870 Ft/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, herbal flavour, volume 75 ml - 19,870 Ft/1 l
Oral-B Pro 3D White Clinical Shining Shine 75 ml
1,890 Ft
25,200 Ft/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 25,200 Ft/1 l
Oral-B Pro 3D White Clinical Bright White Teeth 75 ml
1,790 Ft
23,870 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 23,870 Ft/1 l
SPLAT Professional Sensitive 100 ml
2,090 Ft
20,900 Ft/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, enamel protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 100 ml - 20,900 Ft/1 l
ELMEX Sensitive Clinical Expert Instant Care 2in1 3×75 ml
6,590 Ft
29,290 Ft/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 2,200 Ft/ks - from 29,290 Ft/1 l
BIOMED men's gift set Charcoal, Calcimax, Gum Health 3×100 g
5,290 Ft
17,630 Ft/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, fluoride-free, enamel protection, vegan, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 300 ml, 3 toothpastes in the pack - 17,630 Ft/1 l
ZIAJA Baby Fluoride-Free Tooth Gel Squirrel 50ml
690 Ft
13,800 Ft/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, for children, protects against tooth decay, vegan, herbal flavour, volume 50ml - 13,800 Ft/1 l
In the category Toothpastes on Alza.hu, we currently have a total of 418 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Zubní pasty
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Zubné pasty