Baby Nutrition Holle
Baby Nutrition Holle – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.hu.
Continue
All from 61
HOLLE BIO Goat's milk-based baby food 3, 400 g
Great price
6,790 Ft
Currently Unavailable
Baby Formula follow‑on, suitable from 10 months, with goat milk - 16,980 Ft/1 kg
HOLLE BIO Goat's milk-based baby food 2, 400 g
Discounted -27 %
6,790 Ft
9,390 Ft
Currently Unavailable
Baby Formula follow‑on, suitable from 7 months, with goat milk - 16,980 Ft/1 kg
HOLLE BIO Goat's milk-based baby food 1, 400 g
7,230 Ft
Currently Unavailable
Baby Formula first, with goat milk - 18,080 Ft/1 kg
HOLLE Organic banana porridge for the night 250 g
2,890 Ft
Currently Unavailable
Milk Porridge suitable for children aged from 7 months, - 11,560 Ft/1 kg
HOLLE Organic wholemeal baby muesli Demeter 250 g
Discounted -13 %
1,890 Ft
2,190 Ft
Currently Unavailable
Dairy-Free Porridge oat, suitable for children from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals, no added sugar, no added salt and...
HOLLE Organic porridge from 3 types of grain 250 g
Discounted -15 %
1,690 Ft
1,990 Ft
Currently Unavailable
Dairy-Free Porridge multiple types, suitable for children from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar and no added salt - 6,760 Ft/1 kg
HOLLE Organic wholemeal porridge Demeter 250 g
Discounted -5 %
1,690 Ft
1,790 Ft
Currently Unavailable
Dairy-Free Porridge oat, suitable for children from 5 months, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals, no added sugar, no added salt and...
HOLLE Organic wholemeal millet porridge 250 g
2,290 Ft
Currently Unavailable
Dairy-Free Porridge millet, suitable for children from 5 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, added vitamins and minerals, no added sugar, no...
HOLLE Organic Veal 125 g
1,990 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 15,920 Ft/1 kg
HOLLE Organic Parsnip puree 125 g
750 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 6,000 Ft/1 kg
HOLLE Organic Potatoes, peas and zucchini 190 g
750 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 6 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
HOLLE Organic Fruit puree with carrot, mango, banana and pear 100 g
750 Ft
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
HOLLE Organic Chicken meat 125 g
1,290 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 10,320 Ft/1 kg
HOLLE Organic Red lentils with vegetables and veal 220 g
1,590 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 10 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 7,230 Ft/1 kg
HOLLE Organic Pumpkin, zucchini, potatoes 190 g
750 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 6 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
HOLLE Organic baby spelt biscuits 200 g
2,220 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, no added salt, 1 pc(s) in the package - 11,100 Ft/1 kg
HOLLE Organic Fruit puree with pear, apple and blueberries with oats 100 g
750 Ft
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, lactose free, v balení 1 pc(s)
HOLLE Organic chips with mango 25 g
990 Ft
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 8 months of age, without gluten and added sugar - 39,600 Ft/1 kg
HOLLE Organic Apple and Plum 190 g
850 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, gluten-free, no added sugar, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,470 Ft/1 kg
HOLLE Organic Pumpkin with chicken 190 g
990 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 5,210 Ft/1 kg
HOLLE Organic Beef 125 g
1,490 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 11,920 Ft/1 kg
HOLLE Organic Carrots with potatoes and beef 190 g
890 Ft
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,680 Ft/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Dětská výživa
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Detská výživa