Baby Food SALVEST
Baby Food SALVEST – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.hu.
Continue
All from 26
SALVEST Family BIO Mango 100% (450 g)
1,890 Ft
4,200 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, 1 pc(s) in the package -...
SALVEST Ponn Organic pork tenderloin with vegetable puree (110 g)
990 Ft
9,000 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Fruit smoothie with yoghurt and biscuits (110 g)
790 Ft
7,180 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Chicken with vegetable puree 3×110 g
2,390 Ft
7,240 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Chicken with pasta (120 g)
990 Ft
8,250 Ft/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, palm oil free, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn Organic pork tenderloin with vegetable puree 3×110 g
2,370 Ft
7,180 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Chicken with vegetable puree 6×110 g
5,290 Ft
8,020 Ft/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 6 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Beef with vegetable puree (100 g)
990 Ft
9,900 Ft/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Beef with vegetable puree 3×100 g
2,340 Ft
7,090 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Fruit smoothie with yoghurt and biscuits 6×110 g
4,230 Ft
6,410 Ft/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, v balení 6 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Banana with blueberry and cereal flakes 3×110 g
2,110 Ft
6,390 Ft/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, does not contain soy, no added sugar, no added salt, v balení 3 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Fruit puree with raspberries (110 g)
790 Ft
7,180 Ft/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Mango 100% (100 g)
790 Ft
7,900 Ft/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn Organic Pumpkin, potato and mango puree 6×110 g
4,250 Ft
6,440 Ft/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 6 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Fruit smoothie with yoghurt and biscuits 3×110 g
2,390 Ft
7,240 Ft/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, v balení 3 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Apricot with apple (100 g)
790 Ft
7,900 Ft/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn Organic Apple with blueberries (100 g)
690 Ft
6,900 Ft/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn Organic Pear 100% (100 g)
790 Ft
7,900 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, bio Quality, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Chicken with vegetable puree (110 g)
990 Ft
9,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - finished foods, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn Organic Pumpkin, potato and mango puree 3×110 g
2,120 Ft
6,420 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, finished foods and vegetable, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Banana with blueberries and cereal flakes (110 g)
770 Ft
7,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
SALVEST Ponn BIO Fruit smoothie with pineapple (110 g)
770 Ft
7,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, v balení 1 pc(s)
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Příkrmy
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Detské príkrmy