Baby Food Holle
Baby Food Holle – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.hu.
Continue
All from 42
HOLLE Organic Pumpkin with chicken 190 g
990 Ft
5,210 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 5,210 Ft/1 kg
HOLLE Organic Beef 125 g
1,490 Ft
11,920 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 11,920 Ft/1 kg
HOLLE Organic Carrots with potatoes and beef 190 g
890 Ft
4,680 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable and meat, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,680 Ft/1 kg
HOLLE Organic Couscous 220 g
1,090 Ft
4,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 8 months, no added sugar, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,950 Ft/1 kg
HOLLE Bio Cereal muesli with fruit 220 g
890 Ft
4,050 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 8 months, no added sugar, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,050 Ft/1 kg
HOLLE Organic apple puree 125 g
750 Ft
6,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 6,000 Ft/1 kg
HOLLE Organic Pumpkin puree with rice 190 g
750 Ft
3,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
HOLLE Organic Apple with banana and apricots 190 g
850 Ft
4,470 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,470 Ft/1 kg
HOLLE Organic Carrots 125 g
750 Ft
6,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 6,000 Ft/1 kg
HOLLE Organic Carrots with potatoes 190 g
750 Ft
3,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
HOLLE Organic Pear 125 g
750 Ft
6,000 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 6,000 Ft/1 kg
HOLLE Organic Apple and blueberries 190 g
850 Ft
4,470 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - fruit, for babies from 5 months, gluten-free, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,470 Ft/1 kg
HOLLE Organic Vegetable Risotto 220 g
890 Ft
4,050 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 8 months, no added salt, lactose free, 1 pc(s) in the package - 4,050 Ft/1 kg
HOLLE Organic Spinach with potatoes 190 g
750 Ft
3,950 Ft/kg
Currently Unavailable
Baby Food - vegetable, for babies from 5 months, gluten-free, no added sugar, lactose free, 1 pc(s) in the package - 3,950 Ft/1 kg
HOLLE Organic Fruit puree with carrot, mango, banana and pear 100 g
750 Ft
7,500 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 1 pc(s)
HOLLE Organic Fruit puree with pear, apple and blueberries with oats 100 g
750 Ft
7,500 Ft/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, lactose free, v balení 1 pc(s)
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Příkrmy
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Detské príkrmy