Furniture Jan Rejda
Furniture Jan Rejda – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.hu.
Continue
All from 121
Rainbow 50g - 050 white, blue, pink
780 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Rainbow 50g - 050 white, blue, pink - 1,560 Ft/100 g
Rainbow 50g - 048 orange, brown, red
780 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Rainbow 50g - 048 orange, brown, red - 1,560 Ft/100 g
Gloria 50g - 57076 white
840 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Gloria 50g - 57076 white - 1,680 Ft/100 g
Rainbow 50g - 008 pink, purple, blue
780 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Rainbow 50g - 008 pink, purple, blue - 1,560 Ft/100 g
Gloria 50g - 59005 black
840 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Gloria 50g - 59005 black - 1,680 Ft/100 g
Jan Rejda Gloria 50g - 53744 light green
840 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Gloria 50g - 53744 st. green - 1,680 Ft/100 g
Gloria 50g - 52180 red
840 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Gloria 50g - 52180 red - 1,680 Ft/100 g
Jan Rejda Cordy approx. 100 m - 8004 pink
3,630 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,1 m, for hook size 8 mm, pink - 760 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Cordy approx. 100 m - 8207 terracotta
3,630 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 100 m, for hook size 8 mm, brown - 730 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Cordy approx. 100 m - 8134 mint
3,630 Ft
In stock 4 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 100 m, for needle size 8 mm and hook size 8 mm, green - 730 Ft/100 g
BELLATEX Yarn Cordy approx. 100 m - 8011 pink
3,630 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 100 m, for hook size 8 mm, pink - 730 Ft/100 g
Jumbo 100g - 999 beige
970 Ft
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 999 beige - 970 Ft/100 g
Jumbo 100g - 979 light beige
970 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 979 st. beige - 970 Ft/100 g
Bellatex Jumbo 100g - 1113
970 Ft
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 147 m, for needle size 45 mm, beige - 970 Ft/100 g
Jumbo 100g - 946 cappuccino
970 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 946 cappuccino - 970 Ft/100 g
Jan Rejda Standard 50g - 338 cream
980 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Standard 50g - 338 cream - 1,960 Ft/100 g
Gloria 50g - 57094 beige
840 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Gloria 50g - 57094 beige - 1,680 Ft/100 g
Jumbo MAXI 100g - 946 cappuccino
1,000 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 946 cappuccino - 1,000 Ft/100 g
Lady NGM de luxe 100g - 978 light beige
780 Ft
In stock 2 pcs at the supplier's
Yarn Lady NGM de luxe 100g - 978 light beige - 780 Ft/100 g
Jumbo MAXI 100g - 1113
1,000 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 1113 natural - 1,000 Ft/100 g
Camilla natural 50g - 217 cappuccino
970 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Camilla natural 50g - 217 cappuccino - 1,940 Ft/100 g
Lady NGM de luxe 100g - 1108 beige
780 Ft
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn Lady NGM de luxe 100g - 1108 beige - 780 Ft/100 g