Furniture Jan Rejda
Furniture Jan Rejda – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.hu.
Continue
All from 121
Jumbo MAXI 100g - 908 medium grey
1,000 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 908 medium grey - 1,000 Ft/100 g
Jumbo 100g - 968 dark green
970 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 968 tm. green - 970 Ft/100 g
Jumbo 100g - 919 dark blue
970 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 919 tm. blue - 970 Ft/100 g
Camilla natural 50g - 61 light purple
970 Ft
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn Camilla natural 50g - 61 sv. purple - 1,940 Ft/100 g
Jumbo 100g - 932 red
970 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 932 red - 970 Ft/100 g
Ally cotton 50g - 059 dark brown
870 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Ally cotton 50g - 059 tm. brown - 1,740 Ft/100 g
Jumbo MAXI 100g - 1001 old pink
1,000 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 1001 old pink - 1,000 Ft/100 g
Bellatex Lady NGM de luxe 100 g - 911 light blue
780 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 238 m, for needle size 40 mm, blue - 780 Ft/100 g
Bellatex Yarn Lady NGM de luxe 100 g - 1115 mustard
780 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 238 m, for needle size 4,5 mm, yellow - 780 Ft/100 g
Jumbo 100g - 914 beige-grey
970 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 914 beige-grey - 970 Ft/100 g
Ally cotton 50g - 001 light grey
870 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Ally cotton 50g - 001 sv. grey - 1,740 Ft/100 g
DIVA batik 100g - 2130 white, light blue
1,030 Ft
In stock 3 pcs at the supplier's
Yarn DIVA batik 100g - 2130 white, light. blue - 1,030 Ft/100 g
Rainbow 50g - 899 light pink, dark pink
780 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Spirit 50g - 899 st. pink, dark. pink - 1,560 Ft/100 g
Camilla natural 50g - 230 light grey
970 Ft
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Camilla natural 50g - 230 sv. grey - 1,940 Ft/100 g
Bellatex Ally cotton 50 g - 999 black
870 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 140 m, for needle size 30 mm and hook size 10 mm, black - 1,740 Ft/100 g
Bellatex Lady NGM de luxe 100 g - 1102 yellow
780 Ft
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - material polyester, 238 m, for needle size 40 mm, yellow - 780 Ft/100 g
Lady NGM de luxe 100g - 947 burgundy pink
780 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Lady NGM de luxe 100g - 947 burgundy pink - 780 Ft/100 g
BELLATEX Hook 15 cm No. 5,5 mm, all-metal
970 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Crochet Hook - hook material metal, length 15 cm, diameter 5,5 mm
BELLATEX Yarn Cordy approx. 100 m - 8423 dark old pink
3,630 Ft
In stock 2 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 100 m, for hook size 8 mm, pink - 730 Ft/100 g
BELLATEX Hook 12 cm No. 2 mm
970 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Crochet Hook - hook material metal, length 12 cm, diameter 2 mm
BELLATEX Hook 17 cm No. 15 mm
1,250 Ft
In stock 4 pcs at the supplier's
Crochet Hook - hook material plastic, length 17 cm
Lady de Luxe BATIK 100g - 611 white, beige, brown
1,090 Ft
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Lady de Luxe BATIK 100g - 611 white, beige, brown - 1,090 Ft/100 g