Heinner HICM-150S
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Usage
Suitable for production Classic ice cream
Features
Container volume 1.5 l
Power consumption 150 W
Preparation time 1 h
Features With compressor, Cold storage
Dimensions
Depth 385 mm
Width 293 mm