43" Thomson 43QG7C04
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 50 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Maximum power consumption 50 W
Screen size and resolution
Diagonal 43 " (109.22 cm)
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology QLED
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10+, Dolby Vision, HLG
Screen surface Anti-Glare
Colour depth 10 bit
Operating system
Operating system Google TV
Interface Language Czech, Slovak, German, Hungarian
Model year
Model year 2025
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Apple TV, Kodi, Canal+, Google Duo, VLC Media Player
Czech apps Oneplay, Prima+, LepšíTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, SledováníTV
Hungarian apps AntikTV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Hotel Mode
SMART functions Voice control
Gaming features GAME MODE, VRR (Variable Refresh Rate), AMD FreeSync
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 4 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 55.6 cm
Depth without stand 8.5 cm
Base width / leg spacing 28 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Grey
Audio
Speaker performance 16 W
Audio formats DTS HD, Dolby Atmos
Other audio features Audio calibration, Automatic volume control
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand, Swivel stand
Code:  WK680l4h
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" Thomson 43QG7C04
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" Thomson 43QG7C04
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" Thomson 43QG7C04
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Thomson 43QG7C04