32" Thomson 32HA2S13
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode E
Maximum power consumption 56 W
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2022
Application
Czech apps Oneplay, Skylink Live TV, Vodafone TV
Slovak apps Skylink Live TV
Voice assistant compatibility Google Assistant
Connectivity
Wireless connection Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 42.3 cm
Depth without stand 8.2 cm
Base width / leg spacing 71.9 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour Black
Audio
Audio formats DTS Digital Surround
Package contents
Control in package smart
Code:  WK680d5
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Thomson 32HA2S13
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Thomson 32HA2S13
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Thomson 32HA2S13
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Thomson 32HA2S13