27" LG UltraFine 27UQ850V-W
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 400 cd/m2
Native contrast 2000:1
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB-C
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
USB 2.0 2 ×
USB 3 ×
Colour gamut
sRGB 98 %
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot
Functions Power Delivery, KVM, HDR
Maximum Power Delivery performance 90 W
Colour
Colour White
Dimensions and weight
Width 61.39 cm
Height 56.96 cm
Depth 23.93 cm
Weight 5.85 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-C
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Code:  WK0660
Warranty: 24 months
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" LG UltraFine 27UQ850V-W
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" LG 27UQ850V-W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" LG 27UQ850V-W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" LG 27UQ850V-W