98" LG 98UT91006
Paraméterek
Képátló és felbontás
Képátló 98 " (248,92 cm)
Felbontás 4K Ultra HD
Maximális felbontás 3840 × 2160 px
Kijelző
További képernyőfunkciók HDR
Támogatott HDR szabványok HDR10, HLG
Színmélység 8 bit
Operációs rendszer
Operációs rendszer WebOS
Évjárat
Évjárat 2025
Alkalmazás
Kompatibilitás hangasszisztenssel Amazon Alexa, Apple Home Kit
Televízió funkciói
Játék jellemzői VRR (Variable Refresh Rate)
Csatlakozás
Vezeték nélküli kapcsolat Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay2
Wifi szabványok WiFi 5
HDMI-csatlakozók száma összesen 4 ×
HDMI 2.1 csatlakozók száma 2 ×
HDMI 2.0 csatlakozók száma 2 ×
Adat- és rendszercsatlakozók LAN (RJ-45), USB, CI+ 1.4
USB-k száma összesen 2 ×
Tunerek
Tuner DVB-T2 HEVC, DVB-C
Méretek és tömeg
TV szélessége 218,2 cm
TV magassága 135,8 cm
TV mélysége 46,46 cm
TV tömege 65,1 kg
Magasság talp nélkül 125,8 cm
Mélység talp nélkül 11,04 cm
Talapzat szélessége/lábak közötti távolság 46,4 cm
Csomagolás szélessége 239,5 cm
Csomagolás magassága 163,3 cm
Csomagolás mélysége 28,5 cm
Csomagolás tömege 103 kg
VESA felfüggesztés 800×400
Szín
Szín Fekete
Audió
Hangszóró teljesítmény 20 W
Audió formátumok Dolby Digital AC3
További audió tulajdonságok Automata hangerő szabályozás
Energia specifikációk
Energiahatékonysági osztály SDR esetén G
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén 199 kWh/1000 óra
Energiahatékonysági osztály HDR esetén G
Fogyasztás készenléti üzemmódban 0,5 W
Kód:  WK783
Jótállás: 36 hónap
Linkek: Gyártó honlapja:
Információ a gyártóról
Mutass többet
Összefüggő kategóriák
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 98" LG 98UT91006
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 98" LG 98UT91006
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 98" LG 98UT91006
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 98" LG 98UT91006