77" LG OLED77C32
Product accessories
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 66 kWh/1000h
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Colour depth 10
Model year
Model year 2023
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube, Apple TV, Canal+, Facebook Watch
Czech apps Skylink Live TV
Slovak apps O2 TV, Voyo, Skylink Live TV
Voice assistant compatibility Amazon Alexa
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Recording to USB, Skylink Fast Scan, Hotel Mode, Light sensor
SMART functions HbbTV, Voice control
Gaming features GAME MODE
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Miracast, Apple AirPlay2, DLNA
Total number of HDMI ports 4 ×
Dimensions and weight
Height without stand 98.2 cm
Depth without stand 4.71 cm
Base width / leg spacing 52 cm
VESA mounting 300×200
Colour
Colour Grey
Audio
Speaker performance 40 W
Audio formats Dolby Atmos
Package contents
Control in package smart
Code:  WK612g09e31
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 77" LG OLED77C32
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 77" LG OLED77C32
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 77" LG OLED77C32
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 77" LG OLED77C32