AlzaPlus+ akció - Aszalt gyümölcsök
Parádés kedvezmények karnyújtásnyira: csak aktív AlzaPlus+ tagságra. 🤩
- A kampány 2026. 09. 22. 00:01 órától 2026. 10. 04. 23:59 óráig tart („Kampány”).
-
A részletekért kérjük, hogy figyelmesen olvasd el a Kampány „Általános feltételei”-t, melyeket ide kattintva találod.
Az összes ennyiből: 38
A saját márkánk
Bery Jones mangó, hozzáadott cukor és SO2 nélkül, 1 kg
Szuper ár
8 390 Ft
8 390 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - szárított, hozzáadott cukor nélkül, nem tartalmaz kén-dioxid (SO₂) tartósítószert, nagyon finom, vegyszerek nélkül is megőrzi természetes színét, ízét és...
Bery Jones Medjool király datolya - jambo, 1 kg
Szuper ár
6 990 Ft
6 990 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - datolya, 1000 g - 6 990 Ft/1 kg
Bery Jones Szárított áfonya (tőzegáfonya) 1kg
Szuper ár
4 490 Ft
4 490 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - amerikai eredetű, finom édes-savanyú ízű, antioxidánsokban, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag, kíméletesen szárított, müzlibe, joghurtba, kásába,...
Bery Jones Kínai ördögcérna - Goji 1 kg
Szuper ár
7 690 Ft
7 690 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - goji, 1000 g - 7 690 Ft/1 kg
Bery Jones aszalt szilva 1 kg
Szuper ár
4 090 Ft
4 090 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - chilei eredetű (a szilva nagyobb és édesebb, ideális aszalásra), magozott, természetesen édes ízű és puha húsú, rost-, vitamin- és ásványianyag-forrás,...
Bery Jones Papaya szeletek kénezetlen 500 g
Szuper ár
4 490 Ft
8 980 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - papaya, 500 g - 8 980 Ft/1 kg
Bery Jones Deglet Nour 1 kg szárított datolya
Szuper ár
3 490 Ft
3 490 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - prémium választék, kiegyensúlyozott íz mézes és karamellás aromával, hozzáadott cukor és tartósítószerek nélkül, rost-, kálium-, magnézium- és...
Bery Jones Áfonya joghurtba mártva 500 g
Szuper ár
3 490 Ft
6 980 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - a lédús áfonya és a joghurtkabát kellemes kombinációja, természetes antioxidánsok és energiaforrás, reggeli kásákhoz, gyümölcskeverékekhez vagy desszertek...
Bery Jones Ananász szeletek 1 kg
Szuper ár
5 290 Ft
5 290 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - ananász, 1000 g - 5 290 Ft/1 kg
Bery Jones Banán szeletek, 750g
Szuper ár
2 690 Ft
3 590 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Egészséges chips - adalékanyag-mentes, gluténmentes és pálmaolaj nélküli, allergének: földimogyoró (földimogyoró) és abból készült termékek, szezámmag és abból készült termékek és...
Bery Jones Óriás mazsola 1 kg
Szuper ár
2 990 Ft
2 990 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - mazsola, 1000 g - 2 990 Ft/1 kg
Bery Jones bio szárított mangó, 500 g, Burkina Faso
Szuper ár
5 890 Ft
11 780 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - bio szárított mangó, vitaminokban, ásványi anyagokban és antioxidánsokban gazdag, támogatja az immunrendszert és a bőr egészségét, vegyszermentesen termesztett...
Bery Jones Vegyes diófélék és gyümölcsök, 250 g
Szuper ár
2 390 Ft
9 560 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Dióféle - blansírozott mandula (15%), natúr mandula (15%), WW320 kesudió (15%), ananász (20%), mazsola (20%) és papayakockák (15%), ideális nassolnivaló iskolatáskába vagy...
Bery Jones BIO áfonya nádcukorral édesítve 500 g
Szuper ár
3 690 Ft
7 380 Ft/kg
Raktáron 3 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - bio áfonya, kíméletes módon termesztve vegyszerek használata nélkül, összhangban a természettel, nádcukorral édesítve, ideális áfonyaszósz készítéséhez,...
Bery Jones Óriás arany mazsola 1 kg
Szuper ár
5 290 Ft
5 290 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - mazsola, 1000 g - 5 290 Ft/1 kg
Bery Jones mangó, hozzáadott cukor és SO2 nélkül, 500g
Szuper ár
4 740 Ft
9 480 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - szárított, hozzáadott cukor nélkül, nem tartalmaz kén-dioxid (SO₂) tartósítószert, nagyon finom, vegyszerek nélkül is megőrzi természetes színét, ízét és...
Bery Jones Szárított sárgabarack 1 kg
Szuper ár
7 090 Ft
7 090 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - sárgabarack, 1000 g - 7 090 Ft/1 kg
Bery Jones Áfonya étcsokoládéba mártva 500g
Szuper ár
4 490 Ft
8 980 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - a lédús áfonya és az étcsokoládé (66%) kellemes kombinációja, amelynek kakaó szárazanyag-tartalma legalább 38%, ideális nassolnivalóként, joghurtba, zabkásába...
Bery Jones Szárított sárgabarack, kéntelenítve (tartósítószer nélkül) 1kg
Szuper ár
6 990 Ft
6 990 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - sárgabarack, 1000 g - 6 990 Ft/1 kg
Bery Jones mazsola 1 kg
Szuper ár
2 990 Ft
2 990 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - kínai eredetű, természetesen édes ízű és finom textúrájú, rost-, B-vitamin-, vas- és káliumforrás, sütéshez, desszertekhez, kásákhoz, salátákhoz és sós...
Bery Jones Cukrozott meggyek étcsokoládéban 500g
Szuper ár
6 190 Ft
12 380 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Csokoládé - étcsokoládéval bevont, cukrozott meggy vastag réteg étcsokoládéval (88%) bevonva, legalább 38% kakaó szárazanyag-tartalommal, gondosan válogatott alapanyagokból,...
Bery Jones BIO Deglet Nour Datolya 500 g
Szuper ár
2 590 Ft
5 180 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - bio aszalt datolya, mag nélküli, gazdag rostokban, vitaminokban és ásványi anyagokban, támogatja az emésztést és a szív egészségét, vegyszerek nélkül...
Bery Jones Szárított meggy 100% natural 500 g
Szuper ár
6 190 Ft
12 380 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Szárított gyümölcs - meggy, 500 g - 12 380 Ft/1 kg
Bery Jones vegyes diófélék áfonyával 1 kg
Szuper ár
6 190 Ft
6 190 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Dióféle -- áfonyát, mandula-, mogyoró-, kesu- és brazil dióbelet tartalmaz, ropogós diófélék és aszalt áfonya kiegyensúlyozott keveréke, ideális gyors nassolnivalónak vagy...
