AlzaPlus+ akció - Gabonafélék és müzli
Parádés kedvezmények karnyújtásnyira: csak aktív AlzaPlus+ tagságra. 🤩
- A kampány 2026. 09. 22. 00:01 órától 2026. 10. 04. 23:59 óráig tart („Kampány”).
-
A részletekért kérjük, hogy figyelmesen olvasd el a Kampány „Általános feltételei”-t, melyeket ide kattintva találod.
Az összes ennyiből: 15
A saját márkánk
Bery Jones Ropogós párnácskák csokoládés töltelékkel - gluténmentes, rosttartalmú, 500g
Szuper ár
2 090 Ft
4 180 Ft/kg
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Gabonapehely - gluténmentes, extrudált, finom csokoládés töltelék, tejbe vagy joghurtba is fogyasztható, Csehországban gyártva, újrazárható csomagolás, nettó tömege: 500 g -...
Bery Jones csokoládés zabkása mogyoróval, gluténmentes, 500g
Szuper ár
3 890 Ft
7 780 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Püré - gluténmentes, kézműves csokoládé, első osztályú mogyoró, a Cseh Köztársaságban készült, tömeg 500 g
Bery Jones ropogós, gluténmentes zabpárnácskák – magas rosttartalommal és fehérjeforrással, 300 g
Szuper ár
2 090 Ft
6 970 Ft/kg
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Gabonapehely - gluténmentes, zab, extrudált termék, fehérje- és rostforrás, tejhez vagy joghurthoz ajánlott, Csehországban készült, visszazárható csomagolásban, nettó tömeg: 300 g...
Bery Jones epres zabkása kókusszal, gluténmentes, 500 g
Szuper ár
3 490 Ft
6 980 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Püré - gluténmentes, kókusszal, liofilizált eperrel, a Cseh Köztársaságban készült, tömeg 500 g
Bery Jones sárgabarackos zabkása kókusszal, gluténmentes, 500 g
Szuper ár
3 490 Ft
6 980 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Püré - gluténmentes, a zabpehely, liofilizált sárgabarack, kókusz és napraforgómag felejthetetlen kombinációja, a Cseh Köztársaságban készült, tömeg 500 g
Bery Jones granola - prémium fehér csokoládés, 420 g
Szuper ár
3 490 Ft
8 310 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Granola - gluténmentes, eredeti receptúrával, ropogós zabpehellyel, magvakkal és diófélékkel, minőségi fehér csokoládéval kiegészítve, kizárólag természetes összetevőkkel édesítve,...
Bery Jones granola - prémium csokoládés, 420 g
Szuper ár
3 440 Ft
8 190 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Granola - gluténmentes, enyhén sült kézműves csokoládé mogyoróvajjal és mogyoróval, rizssziruppal édesítve, környezetbarát csomagolásban, praktikus visszazárható kialakítással,...
Bery Jones kukoricapehely – kalciumforrás, 750 g
Szuper ár
1 890 Ft
2 520 Ft/kg
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Gabonapehely - tejhez vagy joghurthoz ajánlott, természetes kalciumforrás, praktikus visszazárható csomagolásban, Csehországban készült, nettó tömeg: 750 g - 2 520 Ft/1 kg
Bery Jones Ropogós párnácskák epres töltelékkel - gluténmentes, rosttartalmú, 500g
Szuper ár
2 090 Ft
4 180 Ft/kg
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Gabonapehely - gluténmentes, extrudált, finom epres töltelék, tejbe vagy joghurtba is fogyasztható, Csehországban gyártva, újrazárható csomagolás, nettó tömeg: 500 g -...
Bery Jones granola - prémium diós, 420 g
Szuper ár
3 490 Ft
8 310 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Granola - gluténmentes, nagy darab tökmaggal, kókusszal, mézzel és dióval, melyeket mogyoróvajban sütöttek össze, nádcukorral és rizssziruppal édesítve, környezetbarát...
Bery Jones Ropogós párnácskák vaníliás töltelékkel - gluténmentes, rosttartalmú, 500g
Szuper ár
2 090 Ft
4 180 Ft/kg
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Gabonapehely - gluténmentes, extrudált, finom vaníliás töltelék, tejbe vagy joghurtba is fogyasztható, Csehországban gyártva, újrazárható csomagolás, nettó tőmeg: 500 g -...
Bery Jones Ropogós párnácskák mogyorós töltelékkel - gluténmentes, rosttartalmú, 500g
Szuper ár
1 890 Ft
3 780 Ft/kg
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Gabonapehely - gluténmentes, extrudált, finom mogyorós töltelék, tejbe vagy joghurtba is fogyasztható, Csehországban gyártva, újrazárható csomagolás, nettó tömeg: 500 g -...
Bery Jones Ropogós párnácskák banános töltelékkel - gluténmentes, rosttartalmú, 500g
Szuper ár
1 890 Ft
3 780 Ft/kg
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Gabonapehely - gluténmentes, extrudált, finom banános töltelék, tejbe vagy joghurtba is fogyasztható, Csehországban gyártva, újrazárható csomagolás, nettó tömege: 500 g -...
Bery Jones kóstoló szett, mix, 380g
Szuper ár
5 890 Ft
15 500 Ft/kg
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Ajándék kosár - 5 kóstolócsomag (karamellizált mogyoró szezámmaggal, sós, pörkölt kukorica barbecue ízesítéssel, füstölt mandula, rizskréker kerti fűszernövény ízesítéssel, japán...
Bery Jones granola - prémium epres, 420 g
Szuper ár
3 490 Ft
8 310 Ft/kg
Pillanatnyilag nem elérhető
Granola - gluténmentes, ropogós zabpehellyel, liofilizált eperrel, finom fehércsokoládés ízvilággal, pirított mandulával és kókuszpasztával, környezetbarát csomagolásban, praktikus...
