43" Thomson 43QG7C14
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 43 " (109.22 cm)
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology QLED
Backlight Direct
Supported HDR standards Dolby Vision
Operating system
Operating system Google TV
Application
Czech apps Oneplay
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth
Audio-video connectors HDMI 2.1, HDMI 2.0
Total number of HDMI ports 4 ×
Number of HDMI 2.1 ports 2 ×
Number of HDMI 2.0 ports 2 ×
Audio connectors Headphone output (AUX)
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB
Total number of USB ports 3 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 95.7 cm
TV height 58.7 cm
TV depth 28.1 cm
TV weight 10 kg
Height without stand 55.6 cm
Depth without stand 8.9 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 16 W
Audio formats Dolby Atmos
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 50 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Code:  WK680l4e
Warranty: 36 months
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" Thomson 43QG7C14
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" Thomson 43QG7C14
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" Thomson 43QG7C14
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Thomson 43QG7C14