43" JVC LT-43VF5105
+ 42 hónap jótállás regisztráció után
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 42 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Screen size and resolution
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10, HLG
Operating system
Operating system Custom OS
Model year
Model year 2021
Application
Global applications NETFLIX, YouTube
Czech apps Skylink Live TV
Slovak apps Skylink Live TV
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Skylink Fast Scan, Hotel Mode
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Miracast, DLNA
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 57 cm
Depth without stand 9 cm
Base width / leg spacing 97.5 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 16 W
Audio formats DTS Virtual:X, DTS HD
Package contents
Control in package smart
Code:  WJV043j6a
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
ETA a. s., nám. Práce 2523, 760 01 Zlín, [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" JVC LT-43VF5105
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" JVC LT-43VF5105