32" LG 32UR550K-B
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 60 Hz
Response time 4 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 3000:1
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Colour gamut
sRGB 90 %
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot, Tilting
Functions Flicker-free, Eyesafe
Equipment Speakers, Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 71.43 cm
Height 59.71 cm
Depth 23.93 cm
Weight 7 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 32 W
Code:  WK060a1l58b
Warranty: 24 months
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" LG 32UR550K-B
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" LG 32UR550K-B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" LG 32UR550K-B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" LG 32UR550K-B