27" ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A
Paraméterek
Képátló és felbontás
Képátló 27 " (68,58 cm)
Felbontás Full HD
Pontos felbontás 1920 × 1080
Konstrukció
Konstrukció Sík
Panel és képernyő technológia
Panel technológiája LCD
Panel IPS
Képfrissítési gyakoriság 520 Hz
Válaszidő 1 ms
Maximális fényerő 400 cd/m2
Natív kontraszt 1000:1
Kijelző felülete Tükröződésmentes
Képfrissítési technológia FreeSync Premium
Oldalarány
Oldalarány típus Sztenderd
Képarány 16:9
Háttérvilágítás és szín
Háttérvilágítás LED
Színmélység 8 bit
Csatlakozás
Grafikus interfész HDMI, DisplayPort
Grafikus interfész szabványok DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Adat interfész USB
Audio interfész Fejhallgató bemenet
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB 3.2 Gen 1 3 ×
USB 2 ×
Színlefedettség
sRGB 123 %
Tulajdonságok és funkciók
Tulajdonságok Állítható magasság
Funkciók Kék fény szűrő, Flicker-free, HDR
Felszerelés Hangszórók
Szín
Szín Fekete
Méretek és tömeg
Szélesség 61,4 cm
Magasság 54,2 cm
Mélység 25,8 cm
Tömeg 7,7 kg
VESA felfüggesztés 100×100
Csomagolás
Kábelek a csomagban HDMI, DisplayPort
Aljzat típusa
Energia specifikációk
Energiahatékonysági osztály SDR esetén E
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén 19 kWh/1000 óra
Energiahatékonysági osztály HDR esetén G
Fogyasztás készenléti üzemmódban 0,5 W
Maximális fogyasztás 68 W
Általános fogyasztás 68 W
Kód:  WT1589a8
Jótállás: 24 hónap
Linkek: Gyártó honlapja:
Összefüggő kategóriák
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A