27" AOC 27G2SAE/BK Gaming
Alternatívák megjelenítése
Kiegészítők a termékhez
Gyártó oldala
Nincs megfelelő alternatíva?
Válassz teljes kínálatunkból
Paraméterek
Garancia
Kiterjesztett garancia Kiterjesztett garancia
Aljzat típusa
Képátló és felbontás
Képátló 27 " (68,58 cm)
Felbontás Full HD
Pontos felbontás 1920 × 1080
Konstrukció
Konstrukció Sík
Panel és képernyő technológia
Panel technológiája LCD
Panel VA
Képfrissítési gyakoriság 165 Hz
Válaszidő 1 ms
Maximális fényerő 350 cd/m2
Natív kontraszt 3000:1
Kijelző felülete Tükröződésmentes
Képfrissítési technológia FreeSync Premium
Oldalarány
Oldalarány típus Széles látószögű
Képarány 16:9
Háttérvilágítás és szín
Színmélység 8 bit
Csatlakozás
Grafikus interfész HDMI, DisplayPort
Grafikus interfész szabványok DisplayPort 1.2, HDMI 1.4
Audio interfész Fejhallgató bemenet
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Tulajdonságok és funkciók
Funkciók Kék fény szűrő, Flicker-free
Felszerelés Hangszórók
Maximális Power Delivery teljesítmény 26 W
Szín
Szín Fekete, Piros
Méretek és tömeg
Szélesség 61,25 cm
Magasság 46,46 cm
Mélység 22,74 cm
Tömeg 4,63 kg
VESA felfüggesztés 100×100
Csomagolás
Kábelek a csomagban HDMI, DisplayPort
Energia specifikációk
Energiahatékonysági osztály SDR esetén F
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén 26 kWh/1000 óra
Kód:  WK226d70
Linkek: Gyártó honlapja:
Összefüggő kategóriák
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" AOC 27G2SAE/BK Gaming
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" AOC 27G2SAE/BK Gaming
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" AOC 27G2SAE/BK Gaming
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" AOC 27G2SAE/BK Gaming