24" Thomson 24HG2S15C 12V
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 18 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode E
Screen size and resolution
Diagonal 24 " (60.96 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Screen surface Anti-Glare
Colour depth 8
Operating system
Operating system Google TV
Interface Language Czech, Slovak, German, Hungarian
Model year
Model year 2025
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Apple TV, Kodi, Canal+, Google Duo, VLC Media Player
Czech apps Oneplay, Prima+, LepšíTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, SledováníTV
Hungarian apps AntikTV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Hotel Mode
SMART functions Voice control
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Audio-video connectors HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports 3 ×
Audio connectors Analog audio input
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Charging options 12V adapter, AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 53.5 cm
TV height 35.3 cm
TV depth 15.1 cm
TV weight 2.4 kg
Height without stand 32 cm
Depth without stand 7.5 cm
Base width / leg spacing 50 cm
Base width / Leg spacing (2nd position) 30 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour Grey
Audio
Speaker performance 6 W
Audio formats DTS Digital Surround
Other audio features Audio calibration, Automatic volume control
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand
Code:  QWK680y10
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" Thomson 24HG2S15C 12V
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Thomson 24HG2S15C 12V
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" Thomson 24HG2S15C 12V
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Thomson 24HG2S15C 12V