24" DAHUA LM24-B201A
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 24 " (60.96 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 100 Hz
Response time 6 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort, VGA
HDMI 1 ×
DisplayPort 1 ×
VGA 1 ×
Features and functions
Features Adjustable height
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 54 cm
Height 32 cm
Depth 6 cm
Weight 4.8 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode D
Energy consumption in SDR mode 25 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 25 W
Code:  WK061d
Warranty: 24 months
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" Dahua LM24-B201A
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" DAHUA LM24-B201A
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" DAHUA LM24-B201A
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" DAHUA LM24-B201A